Denis BAUDOUIN : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Grupp ta’ l-Alleanza Demokratika Ewropea - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Rassemblement pour la République (Franza)

President 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi Maghreb
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi tal-Maghreb (Algerija, Marokk u Tunizija)
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi tal-Maghreb (Algerija, Marokk u Tunizija)

Membri 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar iz-Zghazagh, Kultura, Edukazzjoni, Informazzjoni u Sport
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar ir-Regoli ta’ Procedura, l-verifika ta’ Kredenzjali u Immunitajiet

Sostitut 

  • 26-07-1984 / 14-01-1985 : Kumitat dwar l-Affarijiet Socjali u l-Impieg
  • 15-01-1985 / 20-01-1987 : Kumitat ta' l-Affarijiet Politici
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar iz-Zghazagh, Kultura, Edukazzjoni, Informazzjoni u Sport