Pedro ARGÜELLES SALAVERRIA : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Grupp Demokratiku Ewropew - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Alianza Popular (AP) (Spanja)

Membri 

  • 14-10-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali
  • 13-03-1989 / 24-07-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Unjoni tar-Repubbliki Sovjetici Socjalisti

Sostitut 

  • 14-10-1987 / 20-04-1989 : Kumitat dwar l-Ambjent, is-Sahha Pubblika u l-Harsien tal-Konsumatur