Ettore Giovanni ANDENNA : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 02-02-1987 / 24-07-1989 : Grupp Socjalista - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 02-02-1987 / 24-07-1989 : Partito socialista democratico italiano (l-Italja)

Membri 

  • 15-05-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar il-Kontroll ta’ l-Estimi
  • 21-01-1988 / 24-07-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ Malta

Sostitut 

  • 15-05-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar iz-Zghazagh, Kultura, Edukazzjoni, Informazzjoni u Sport