Bruno BOISSIÈRE : It-tielet leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 11-12-1991 / 26-01-1992 : Il-Grupp tal-Hodor fil-Parlament Ewropew - Membru
  • 27-01-1992 / 18-07-1994 : Il-Grupp tal-Hodor fil-Parlament Ewropew - Viċi President

Partiti nazzjonali 

  • 11-12-1991 / 18-07-1994 : Les Verts-Europe-Ecologie (Franza)

Viċi President 

  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Malta
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Malta
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Malta

Membri 

  • 12-12-1991 / 14-01-1992 : Kumitat dwar it-Trasporti u t-Turizmu
  • 15-01-1992 / 12-02-1992 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Malta
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kumitat dwar Politika Regjonali, Ippjanar Regjonali u Relazzjonijiet ma’ l-Awtoritajiet Regjonali u Lokali
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali