Javier AREITIO TOLEDO : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Spanja)

Membri 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Kumitat Temporanju dwar l-impieg
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Estimi
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar it-Trasport u t-Turizmu