José BARATA MOURA : It-tielet leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 27-10-1993 / 18-07-1994 : Ghaqda tax-Xellug - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 27-10-1993 / 18-07-1994 : Coligação Democrática Unitária: Partido Comunista Português (PCP) (il-Portugall)

Membri 

  • 29-10-1993 / 31-01-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika Centrali u l-Messiku
  • 29-10-1993 / 18-07-1994 : Kumitat dwar it-Trasport u t-Turizmu
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika Centrali u l-Messiku

Sostitut 

  • 27-10-1993 / 31-01-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati tal-Golf
  • 27-10-1993 / 18-07-1994 : Kumitat dwar Politika Regjonali, Ippjanar Regjonali u Relazzjonijiet ma’ l-Awtoritajiet Regjonali u Lokali
  • 27-10-1993 / 18-07-1994 : Kumitat dwar l-Ambjent, is-Sahha Pubblika u l-Harsien tal-Konsumatur
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati tal-Golf