Jürgen BRAND : It-tielet leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 16-11-1993 / 18-07-1994 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 16-11-1993 / 18-07-1994 : Christlich-Soziale Union in Bayern e.V. (il-Ġermanja)

Membri 

  • 02-12-1993 / 18-07-1994 : Kumitat dwar l-Affarijiet Legali u l-Jeddijiet tac-Cittadini
  • 17-01-1994 / 31-01-1994 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Finlandja
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Finlandja