Carlos COELHO : It-tielet leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 11-01-1994 / 18-07-1994 : Grupp Liberali u Riformisti Demokratici - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 11-01-1994 / 18-07-1994 : Partido Social Democrata (il-Portugall)

Viċi President 

  • 27-01-1994 / 18-07-1994 : Kumitat dwar Politika Regjonali, Ippjanar Regjonali u Relazzjonijiet ma’ l-Awtoritajiet Regjonali u Lokali

Membri 

  • 21-01-1994 / 27-01-1994 : Kumitat dwar Politika Regjonali, Ippjanar Regjonali u Relazzjonijiet ma’ l-Awtoritajiet Regjonali u Lokali
  • 21-01-1994 / 31-01-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika t’Isfel
  • 21-01-1994 / 18-07-1994 : Kumitat dwar il-Petizzjonijiet
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika t’Isfel

Sostitut 

  • 19-01-1994 / 31-01-1994 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Malta
  • 19-01-1994 / 18-07-1994 : Kumitat dwar l-Estimi
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Malta