Leonie G.L. van BLADEL : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 18-09-1996 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Membru
  • 19-09-1996 / 23-10-1996 : Grupp Unjoni ghall-Ewropa - Membru
  • 24-10-1996 / 09-12-1996 : Grupp Unjoni ghall-Ewropa - Viċi President
  • 10-12-1996 / 19-07-1999 : Grupp Unjoni ghall-Ewropa - Viċi President

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partij van de Arbeid (in-Netherlands)

Viċi President 

  • 12-09-1994 / 15-01-1997 : Sottokumitat dwar id-Drittijiet Umani
  • 30-01-1997 / 19-07-1999 : Sottokumitat dwar id-Drittijiet Umani

Membri 

  • 21-07-1994 / 12-09-1994 : Sottokumitat dwar id-Drittijiet Umani
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet Barranin, Politika ta’ Sigurta’ u Difiza
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Izrael
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Izrael
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Sottokumitat dwar id-Drittijiet Umani
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Kunsill Legislattiv tal-Palestina
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Affarijiet Barranin, Politika ta’ Sigurta’ u Difiza
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Kunsill Legislattiv tal-Palestina
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Kunsill Legislattiv tal-Palestina

Sostitut 

  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Izrael
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar ir-Relazzjonijiet Ekonomici Esterni
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Petizzjonijiet
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Romanija
  • 14-10-1997 / 15-06-1998 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Izrael