Laurens Jan BRINKHORST : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 14-06-1999 : Grupp tal-Partit Liberali, Demokratiku u Riformista - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 14-06-1999 : Democraten 66 (in-Netherlands)

Viċi President 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mar-Repubblika Popolari tac-Cina
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mar-Repubblika Popolari tac-Cina
  • 24-02-1999 / 14-06-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mar-Repubblika Popolari tac-Cina

Membri 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Estimi
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mar-Repubblika Popolari tac-Cina
  • 16-01-1997 / 14-06-1999 : Kumitat dwar l-Estimi

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 16-01-1997 / 27-01-1997 : Kumitat dwar il-Libertajiet Civili u l-Affarijiet Interni
  • 16-01-1997 / 14-06-1999 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 16-01-1997 / 14-06-1999 : Kumitat dwar il-Kontroll ta’ l-Estimi
  • 01-09-1997 / 14-06-1999 : Kumitat dwar il-Libertajiet Civili u l-Affarijiet Interni