María Jesús ARAMBURU DEL RÍO : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 05-01-1995 : Grupp Konfederali tax-Xellug Ewropew Maghqud - Membru
  • 06-01-1995 / 26-03-1996 : Grupp Konfederali tax-Xellug Magħqud Ewropew – Xellug Nordiku tal-Ħodor - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 26-03-1996 : Izquierda Unida-Iniciativa per Catalunya (Spanja)

Membri 

  • 21-07-1994 / 26-03-1996 : Kumitat dwar il-Kultura, zghazagh, Edukazzjoni u l-Mezzi
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni g]ar-relazzjonijiet mar-Repubblika Popolari tac-Cina
  • 13-02-1995 / 26-03-1996 : Kumitat dwar il-Jeddijiet tan-Nisa.
  • 12-07-1995 / 26-03-1996 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mar-Repubblika Popolari tac-Cina

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 13-02-1995 : Kumitat dwar il-Jeddijiet tan-Nisa.
  • 19-01-1995 / 26-03-1996 : Kumitat dwar l-Affarijiet Socjali u l-Impieg