Frédérique BREDIN : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 05-09-1994 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Membru tal-bureau
  • 06-09-1994 / 19-07-1996 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1996 : Parti socialiste (Franza)

Membri 

  • 21-07-1994 / 19-07-1996 : Kumitat dwar l-Affarijiet Socjali u l-Impieg
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mar-Russja
  • 12-07-1995 / 19-07-1996 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mar-Russja

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 19-07-1996 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali