Antoine-François BERNARDINI : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Parti socialiste (Franza)

Membri 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika t’Isfel
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika t’Isfel
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi tal-Maghreb u l-Unjoni Arbija tal-Maghreb
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi tal-Maghreb u l-Unjoni Arbija tal-Maghreb
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi tal-Maghreb u l-Unjoni Arbija tal-Maghreb

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar it-Trasport u t-Turizmu
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar it-Trasport u t-Turizmu