Michèle LINDEPERG : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Parti socialiste (Franza)

Membri 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Libertajiet civili u l-Affarijiet Interni
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Membri ta’ l-ASEAN, l-Azja ta’Nofsinhar-lvant u r-Repubblika tal-Korea.
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Membri ta’ l-ASEAN, l-Azja ta’Nofsinhar-lvant u r-Repubblika tal-Korea.
  • 16-01-1997 / 18-09-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Litwanja
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Libertajiet Civili u l-Affarijiet Interni
  • 19-09-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Awstralja u z-Zelandja l-Gdida
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Awstralja u z-Zelandja l-Gdida
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Awstralja u z-Zelandja l-Gdida

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Membri ta’ l-ASEAN, l-Azja ta’Nofsinhar-lvant u r-Repubblika tal-Korea.
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Membri ta’ l-ASEAN, l-Azja ta’Nofsinhar-lvant u r-Repubblika tal-Korea.
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Membri ta’ l-ASEAN, l-Asja ta’Nofsinhar-lvant u r-Repubblika tal-Korea.