Luis CAMPOY ZUECO : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Spanja)

Viċi President 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Izvizzera, l-Izlanda u n-Norvegja
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Izvizzera, l-Izlanda u n-Norvegja

Membri 

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Ambjent, is-Sahha Pubblika u l-Harsien tal-Konsumatur

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Biedja u l-Izvilupp Rurali
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Biedja u l-Izvilupp Rurali