José María LAFUENTE LÓPEZ : It-tielet leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 18-10-1991 / 18-07-1994 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 18-10-1991 / 18-07-1994 : Partido Popular (Spanja)

Membri 

  • 09-12-1991 / 14-01-1992 : Kumitat dwar l-Affarijiet Legali u l-Jeddijiet tac-Cittadini
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika Centrali u l-Messiku
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kumitat dwar il-Libertajiet Civili u l-Affarijiet Interni
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika Centrali u l-Messiku
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika Centrali u l-Messiku