Julio AÑOVEROS TRIAS de BES : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Spanja)

Membri 

  • 21-07-1994 / 21-06-1996 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mar-Repubblika Ceka, r-Repubblika Slovakka u s-Slovenja
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Repubblika Ceka
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Repubblika Slovakka
  • 21-06-1996 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Kultura, zghazagh, Edukazzjoni u l-Mezzi
  • 21-06-1996 / 15-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Izrael
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Kultura, Zghazagh, Edukazzjoni u l-Mezzi
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Repubblika Ceka

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 18-01-1996 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet legali u l-Jeddijiet tac-cittadini
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Affarijiet Legali u l-Jeddijiet tac-Cittadini