Christian JACOB : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Grupp ta’ l-Alleanza Demokratika Ewropea - Membru
  • 05-07-1995 / 09-12-1996 : Grupp Unjoni ghall-Ewropa - Membru tal-bureau
  • 10-12-1996 / 31-08-1997 : Grupp Unjoni ghall-Ewropa - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 31-08-1997 : Rassemblement pour la République (Franza)

President 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Biedja u l-Izvilupp Rurali

Membri 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Kumitat dwar il-Biedja u l-Izvilupp Rurali
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Ukrajna, Belarus u Moldova
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Ukrajna, Belarus u Moldova
  • 16-01-1997 / 31-08-1997 : Kumitat dwar il-Biedja u l-Izvilupp Rurali

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar ir-Relazzjonijiet Ekonomici Esterni
  • 16-01-1997 / 31-08-1997 : Kumitat dwar ir-Relazzjonijiet Ekonomici Esterni