Jean-Pierre BAZIN : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Grupp ta’ l-Alleanza Demokratika Ewropea - Viċi President
  • 05-07-1995 / 09-12-1996 : Grupp Unjoni ghall-Ewropa - Viċi President
  • 10-12-1996 / 19-07-1999 : Grupp Unjoni ghall-Ewropa - Viċi President

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Rassemblement pour la République (Franza)

President 

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar it-Trasport u t-Turizmu

Membri 

  • 21-07-1994 / 27-11-1995 : Kumitat dwar l-Estimi
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi tal-Maghreb u l-Unjoni Arbija tal-Maghreb
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi tal-Maghreb u l-Unjoni Arbija tal-Maghreb
  • 27-10-1995 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 27-10-1995 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar is-Sajd
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar is-Sajd