Amedeo AMADEO : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Membri mhux marbuta

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Alleanza nazionale (l-Italja)

Membri 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Ambjent, is-Sahha Pubblika u l-harsien tal-Konsumatur
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Petizzjonijiet
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Cipru
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Azja Centrali u l-Mongolja
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Cipru
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Azja Centrali u l-Mongolja
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Ambjent, is-Sahha Pubblika u l-Harsien tal-Konsumatur
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Petizzjonijiet
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Membri mill-Parlament Ewropew lejn l-Assemblea Maghquda tal-Ftehim bejn l-Istati Afrikani,Karibej u Pacifici u l-Komunita Ekonomika Ewropea (AKP-UE)

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar it-Trasport u t-Turizmu
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar it-Trasport u t-Turizmu