Umberto BOSSI : Is-sitt leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 21-07-2004 / 26-04-2006 : Grupp għall-Indipendenza/Demokrazija - Membru
  • 27-04-2006 / 07-11-2006 : Membri mhux affiljati
  • 08-11-2006 / 12-12-2006 : Membri mhux affiljati
  • 13-12-2006 / 28-04-2008 : Grupp ta' l-Unjoni għal Ewropa tan-Nazzjonijiet - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 20-07-2004 / 07-11-2006 : Lega Nord per l'indipendenza della Padania (l-Italja)
  • 08-11-2006 / 28-04-2008 : Lega Nord per l'indipendenza della Padania (l-Italja)

Membri 

  • 21-07-2004 / 07-11-2006 : Kumitat għall-Iżvilupp Reġjonali
  • 15-09-2004 / 18-11-2004 : Delegazzjoni għall-Kumitat Parlamentari ta' Koperazzjoni UE-Moldova
  • 08-11-2006 / 14-01-2007 : Kumitat għall-Iżvilupp Reġjonali
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Kumitat għall-Iżvilupp Reġjonali
  • 31-01-2007 / 28-04-2008 : Kumitat għall-Iżvilupp Reġjonali
  • 15-03-2007 / 28-04-2008 : Delegazzjoni għar-relazzjonijiet mal-Peniżola Koreana

Sostitut 

  • 21-07-2004 / 26-04-2006 : Kumitat għall-Impjiegi u l-Affarijiet Soċjali
  • 31-01-2007 / 28-04-2008 : Kumitat għall-Baġit
  • 25-04-2007 / 28-04-2008 : Delegazzjoni għar-relazzjonijiet mal-Kunsill Leġislattiv tal-Palestina

all-activities 

Mistoqsija/jiet parlamentari 
Il-mistoqsijiet għal tweġiba orali b'dibattitu jistgħu jitqiegħdu fuq il-Mejda minn kumitat, grupp politiku jew tal-lanqas 5 % tal-Membri li jagħmlu parti mill-Parlament. Id-destinatarji huma l-istituzzjonijiet l-oħra tal-UE. Il-Konferenza tal-Presidenti tiddeċiedi jekk u f'liema ordni l-mistoqsijiet jitqiegħdu fl-abbozz definittiv tal-aġenda ta' seduta plenarja. Artikolu 128 tar-Regoli ta' Proċedura

Lista tal-Membri preżenti 
Dan ir-reġistru tal-attendenza huwa estratt mill-Minuti tas-seduti plenarji tas-sitt leġiżlatura. L-informazzjoni li fih qed tingħata għal skopijiet ta' informazzjoni biss u tkopri l-mandat ta' Membru fil-Parlament Ewropew. Din id-data mhijiex ipproċessata u ma tinkludix korrezzjonijiet għal assenza ġustifikata minħabba mard, leave tal-maternità/paternità, xogħol awtorizzat tad-delegazzjonijiet parlamentari eċċ.