Clive John NEEDLE : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (ir-Renju Unit)

Viċi President 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mat-Transkawkazu
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mat-Transkawkazu
  • 17-02-1997 / 10-04-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Kazakhstan, Kyrgyzstan, Uzbekistan, Tajikistan, Turkmenistan, u Mongolja

Membri 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mar-repubbliki tat-Transkawkazu: Armenja, Azerbaijan u Gorgja
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Ambjent, is-Sahha Pubblika u l-Harsien tal-Konsumatur
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mar-repubbliki tat-Transkawkazu: Armenja, Azerbaijan u Gorgja
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mar-repubbliki tat-Transkawkazu: Armenja, Azerbaijan u Gorgja

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 30-05-1995 : Kumitat dwar il-Kultura, zghazagh, Edukazzjoni u l-Mezzi
  • 01-06-1995 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Ambjent, is-Sahha Pubblika u l-harsien tal-Konsumatur
  • 04-10-1995 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Biedja u l-Izvilupp Rurali
  • 16-01-1997 / 10-04-1997 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Cipru
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Biedja u l-Izvilupp Rurali
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni