Ritva Tellervo LAURILA : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru tal-bureau
  • 13-04-1999 / 19-07-1999 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Kansallinen Kokoomus (il-Finlandja)
  • 13-04-1999 / 19-07-1999 : Kansallinen Kokoomus (il-Finlandja)

Membri 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Gappun
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Kumitat dwar l-Affarijiet Barranin, Politika ta’ Sigurta’ u Difiza
  • 07-04-1995 / 10-11-1996 : Sottokumitat dwar is-Sigurta’ u Dizarmament
  • 12-07-1995 / 10-11-1996 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Gappun

Sostitut 

  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali