Inga-Britt JOHANSSON : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Socialdemokraterna (l-Iżvezja)

Membri 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti
  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Kumitat dwar l-Ambjent, is-Sahha Pubblika u l-harsien tal-Konsumatur
  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Kumitat dwar is-Sajd
  • 12-07-1995 / 08-10-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti

Sostitut 

  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Kumitat dwar l-Estimi