Maj-Lis LÖÖW : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 01-01-1995 / 17-01-1995 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Membru
  • 18-01-1995 / 08-02-1995 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Viċi President
  • 09-02-1995 / 08-10-1995 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Viċi President
  • 09-10-1995 / 12-10-1995 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Membru
  • 13-10-1995 / 03-02-1997 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Viċi President
  • 04-02-1997 / 19-07-1999 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Viċi President

Partiti nazzjonali 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Socialdemokraterna (l-Iżvezja)
  • 09-10-1995 / 19-07-1999 : Socialdemokratiska arbetarepartiet (l-Iżvezja)

Membri 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Ungerija
  • 19-01-1995 / 17-11-1995 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Ungerija
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Membri mill-Parlament Ewropew lejn l-Assemblea Maghquda tal-Ftehim bejn l-Istati Afrikani,Karibej u Pacifici u l-Komunita Ekonomika Ewropea (AKP-UE)
  • 17-11-1995 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Libertajiet civili u l-Affarijiet Interni
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Ungerija

Sostitut 

  • 19-01-1995 / 16-11-1995 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni
  • 16-11-1995 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Jeddijiet tan-Nisa.