Jean-Yves R.R. LE GALLOU : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Membri mhux marbuta

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Front national (Franza)

Membri 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Estimi
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Bulgarija u r-Rumanija
  • 18-11-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Kontroll ta’ l-Estimi
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Romanija
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Litwanja
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Estimi
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Kontroll ta’ l-Estimi
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Litwanja

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 14-11-1994 : Kumitat dwar l-Affarijiet legali u l-Jeddijiet tac-cittadini
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Libertajiet Civili u l-Affarijiet Interni