Pierluigi CASTAGNETTI : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 27-07-1994 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru
  • 28-07-1994 / 19-07-1999 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru tal-bureau

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partito popolare italiano (l-Italja)

Membri 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Membri mill-Parlament Ewropew lejn l-Assemblea Maghquda tal-Ftehim bejn l-Istati Afrikani,Karibej u Pacifici u l-Komunita Ekonomika Ewropea (AKP-UE)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet Barranin, Politika ta’ Sigurta’ u Difiza
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Sottokumitat dwar id-Drittijiet Umani
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi tal-Maghreb u l-Istati tal-Golf
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi tal-Maghreb u l-Istati tal-Golf
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Membri mill-Parlament Ewropew lejn l-Assemblea Maghquda tal-Ftehim bejn l-Istati Afrikani,Karibej u Pacifici u l-Komunita Ekonomika Ewropea (AKP-UE)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Impieg u Affarijiet Socjali

Sostitut 

  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Kunsill Legislattiv tal-Palestina
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Affarijiet Barranin, Politika ta’ Sigurta’ u Difiza
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Kunsill Legislattiv tal-Palestina
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Kunsill Legislattiv tal-Palestina