Hadar CARS : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 01-01-1995 / 28-02-1995 : Grupp tal-Partit Liberali, Demokratiku u Riformista - Membru
  • 01-03-1995 / 08-10-1995 : Grupp tal-Partit Liberali, Demokratiku u Riformista - Membru tal-bureau
  • 09-10-1995 / 19-07-1999 : Grupp tal-Partit Liberali, Demokratiku u Riformista - Membru tal-bureau

Partiti nazzjonali 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Folkpartiet liberalerna (l-Iżvezja)
  • 09-10-1995 / 19-07-1999 : Folkpartiet liberalerna (l-Iżvezja)

Viċi President 

  • 13-10-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Bulgarija

Membri 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi tal-Maghreb u l-Istati tal-Golf
  • 19-01-1995 / 27-10-1995 : Kumitat dwar il-Kontroll ta’ l-Estimi
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi tal-Maghreb u l-Istati tal-Golf
  • 11-10-1995 / 13-10-1995 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Bulgarija
  • 27-10-1995 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Jeddijiet tan-Nisa.
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjoniijiet ma’ l-Ewropa ta’ Nofsinhar-lvant
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Affarijiet Barranin, Politika ta’ Sigurta’ u Difiza
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Ewropa ta’ Nofsinhar-lvant
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjoniijiet ma’ l-Ewropa ta’ Nofsinhar-lvant

Sostitut 

  • 19-01-1995 / 19-07-1995 : Kumitat Temporanju dwar l-impieg
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet Barranin, Politika ta’ Sigurta’ u Difiza
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Estimi
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Jeddijiet tan-Nisa.
  • 02-12-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali