Birgitta AHLQVIST : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Membru
  • 09-10-1995 / 04-10-1998 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Socialdemokraterna (l-Iżvezja)
  • 09-10-1995 / 04-10-1998 : Socialdemokratiska arbetarepartiet (l-Iżvezja)

Viċi President 

  • 16-01-1997 / 04-10-1998 : Kumitat dwar il-Kultura, Zghazagh, Edukazzjoni u l-Mezzi

Membri 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mar-Russja
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Kultura, zghazagh, Edukazzjoni u l-Mezzi
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Jeddijiet tan-Nisa.
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mar-Russja
  • 16-01-1997 / 04-10-1998 : Kumitat dwar il-Jeddijiet tan-Nisa.

Sostitut 

  • 19-01-1995 / 27-10-1995 : Kumitat dwar l-Affarijiet Socjali u l-Impieg
  • 16-11-1995 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet legali u l-Jeddijiet tac-cittadini
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mar-Russja
  • 16-01-1997 / 04-10-1998 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mar-Russja
  • 01-12-1997 / 04-10-1998 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Russja