Monica Stefania BALDI : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Grupp Forza Ewropa - Membru
  • 05-07-1995 / 09-12-1996 : Grupp Unjoni ghall-Ewropa - Membru
  • 10-12-1996 / 14-06-1998 : Grupp Unjoni ghall-Ewropa - Membru tal-bureau
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (l-Italja)

Viċi President 

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Kultura, Zghazagh, Edukazzjoni u l-Mezzi

Membri 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Membri mill-Parlament Ewropew lejn l-Assemblea Maghquda tal-Ftehim bejn l-Istati Afrikani,Karibej u Pacifici u l-Komunita Ekonomika Ewropea (AKP-UE)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Ambjent, is-Sahha Pubblika u l-harsien tal-Konsumatur
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Membri mill-Parlament Ewropew lejn l-Assemblea Maghquda tal-Ftehim bejn l-Istati Afrikani,Karibej u Pacifici u l-Komunita Ekonomika Ewropea (AKP-UE)
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Membri mill-Parlament Ewropew lejn l-Assemblea Maghquda tal-Ftehim bejn l-Istati Afrikani,Karibej u Pacifici u l-Komunita Ekonomika Ewropea (AKP-UE)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Jeddijiet tan-Nisa.
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Membri mill-Parlament Ewropew lejn l-Assemblea Maghquda tal-Ftehim bejn l-Istati Afrikani,Karibej u Pacifici u l-Komunita Ekonomika Ewropea (AKP-UE)

Sostitut 

  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Kultura, zghazagh, Edukazzjoni u l-Mezzi
  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Jeddijiet tan-Nisa.
  • 16-01-1997 / 22-01-1997 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali
  • 16-01-1997 / 08-06-1998 : Kumitat dwar l-Ambjent, is-Sahha Pubblika u l-Harsien tal-Konsumatur
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Ambjent, is-Sahha Pubblika u l-Harsien tal-Konsumatur