Corrado AUGIAS : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 31-12-1998 : Partito democratico della sinistra (l-Italja)
  • 01-01-1999 / 19-07-1999 : Democratici di Sinistra (l-Italja)

Membri 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Kultura, zghazagh, Edukazzjoni u l-Mezzi
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Petizzjonijiet
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Izrael
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Izrael
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Izrael
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Kultura, Zghazagh, Edukazzjoni u l-Mezzi
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Petizzjonijiet
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Izrael
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Izrael

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali
  • 16-01-1997 / 17-07-1997 : Kumitat dwar ir-Relazzjonijiet Ekonomici Esterni
  • 17-07-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Libertajiet Civili u l-Affarijiet Interni