Jean BAGGIONI : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Grupp ta’ l-Alleanza Demokratika Ewropea - Membru
  • 05-07-1995 / 19-07-1999 : Grupp Unjoni ghall-Ewropa - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Rassemblement pour la République (Franza)

Membri 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi tal-Maghreb u l-Istati tal-Golf
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi tal-Maghreb u l-Istati tal-Golf
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Cipru

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Estimi
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar it-Trasport u t-Turizmu
  • 18-02-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Estonja
  • 14-10-1997 / 15-06-1998 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Estonja