Wolfgang NUßBAUMER : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Membri mhux marbuta

Partiti nazzjonali 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Freiheitliche Partei Österreichs (l-Awstrija)

Membri 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Izvizzera, l-Izlanda u n-Norvegja
  • 19-01-1995 / 19-07-1995 : Kumitat Temporanju dwar l-impieg
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Kumitat dwar ir-Relazzjonijiet Ekonomici Esterni
  • 12-07-1995 / 10-11-1996 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Izvizzera, l-Izlanda u n-Norvegja

Sostitut 

  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Kumitat dwar ir-Regoli ta’ Procedura, l-verifika ta’ Kredenzjali u Immunitajiet