Wilmya ZIMMERMANN : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (il-Ġermanja)

Membri 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Libertajiet civili u l-Affarijiet Interni
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Bulgarija u r-Rumanija
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Romanija
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Bulgarija
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Libertajiet Civili u l-Affarijiet Interni
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Romanija

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 29-11-1995 : Kumitat dwar il-Petizzjonijiet
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet legali u l-Jeddijiet tac-cittadini
  • 29-11-1995 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Jeddijiet tan-Nisa.
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Affarijiet Legali u l-Jeddijiet tac-Cittadini
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Jeddijiet tan-Nisa.
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Bulgarija