Lis JENSEN : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 10-11-1996 : Grupp ta’ l-Ewropa tan-Nazzjonijiet (Grupp ta’ Koordinament) - Membru
  • 11-11-1996 / 12-01-1997 : Membri mhux marbuta
  • 13-01-1997 / 19-07-1999 : Grupp ta’ Indipendenti ghall-Ewropa tan-Nazzjonijiet - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Folkebevægelsen mod EU (id-Danimarka)

Viċi President 

  • 13-10-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Bulgarija

Membri 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet Socjali u l-Impieg
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Bulgarija u r-Rumanija
  • 11-10-1995 / 12-10-1995 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Bulgarija
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Impieg u Affarijiet Socjali
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Bulgarija

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 14-05-1996 : Kumitat dwar l-Ambjent, is-Sahha Pubblika u l-harsien tal-Konsumatur
  • 30-09-1994 / 19-07-1995 : Kumitat Temporanju dwar l-impieg
  • 06-05-1996 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Kultura, zghazagh, Edukazzjoni u l-Mezzi
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Kultura, Zghazagh, Edukazzjoni u l-Mezzi