Odile LEPERRE-VERRIER : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 28-01-1997 : Grupp ta’ l-Alleanza Demokratika Ewropea - Membru
  • 29-01-1997 / 19-07-1999 : Grupp ta’ l-Alleanza Demokratika Ewropea - Membru tal-bureau

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Mouvement des Radicaux de Gauche (Franza)

Viċi President 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Izvizzera, l-Izlanda u n-Norvegja
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Izvizzera, Izlanda u Norvegja
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Izvizzera, Izlanda u Norvegja

Membri 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Kultura, zghazagh, Edukazzjoni u l-Mezzi
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Petizzjonijiet
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Kanada
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Asja t’Isfel u l-Assocjazzjoni ta’ l-Asja t’Isfel ghall-Kooperazzjoni Regjonali (SAARC)
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Kanada
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Asja t’Isfel u l-Assocjazzjoni ta’ l-Asja t’Isfel ghall-Kooperazzjoni Regjonali (SAARC)
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Izvizzera, l-Izlanda u n-Norvegja
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Kultura, Zghazagh, Edukazzjoni u l-Mezzi
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Jeddijiet tan-Nisa.

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet Socjali u l-Impieg
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar ir-Relazzjonijiet Ekonomici Esterni