Giacomo LEOPARDI : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Grupp Forza Ewropa - Membru
  • 05-07-1995 / 14-06-1998 : Grupp Unjoni ghall-Ewropa - Membru
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (l-Italja)

Membri 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Ambjent, is-Sahha Pubblika u l-harsien tal-Konsumatur
  • 17-11-1994 / 16-11-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Malta
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Malta
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Ambjent, is-Sahha Pubblika u l-Harsien tal-Konsumatur

Sostitut 

  • 23-09-1994 / 20-06-1995 : Kumitat dwar l-Affarijiet legali u l-Jeddijiet tac-cittadini
  • 22-01-1997 / 08-06-1998 : Kumitat dwar il-Kultura, Zghazagh, Edukazzjoni u l-Mezzi
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Kultura, Zghazagh, Edukazzjoni u l-Mezzi