MaLou LINDHOLM : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 09-10-1995 / 19-07-1999 : Il-Grupp tal-Hodor fil-Parlament Ewropew - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 09-10-1995 / 19-07-1999 : Miljöpartiet (l-Iżvezja)

Viċi President 

  • 14-01-1999 / 19-07-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Litwanja

Membri 

  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Libertajiet civili u l-Affarijiet Interni
  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Polonja
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Latvja
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Latvja
  • 16-09-1998 / 14-01-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Litwanja

Sostitut 

  • 12-10-1995 / 06-11-1995 : Kumitat dwar l-Ambjent, is-Sahha Pubblika u l-harsien tal-Konsumatur
  • 07-11-1995 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet legali u l-Jeddijiet tac-cittadini
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Litwanja
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Libertajiet Civili u l-Affarijiet Interni
  • 21-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Affarijiet Legali u l-Jeddijiet tac-Cittadini
  • 14-10-1997 / 15-09-1998 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Litwanja