Franz LINSER : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 26-04-1996 / 10-11-1996 : Membri mhux marbuta
  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Membri mhux marbuta

Partiti nazzjonali 

  • 26-04-1996 / 10-11-1996 : Freiheitliche Partei Österreichs (l-Awstrija)
  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Freiheitliche Partei Österreichs (l-Awstrija)

Membri 

  • 22-05-1996 / 15-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Kanada
  • 24-05-1996 / 14-11-1996 : Kumitat dwar il-Biedja u l-Izvilupp Rurali
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet Barranin, Politika ta’ Sigurta’ u Difiza
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Affarijiet Barranin, Politika ta’ Sigurta’ u Difiza
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar it-Trasport u t-Turizmu
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Malta

Sostitut 

  • 14-05-1996 / 14-11-1996 : Kumitat dwar l-Ambjent, is-Sahha Pubblika u l-harsien tal-Konsumatur
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Kumitat dwar it-Trasport u t-Turizmu
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Sottokumitat dwar is-Sigurta’ u Dizarmament