Sirkka-Liisa ANTTILA : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 11-11-1996 / 30-03-1999 : Grupp tal-Partit Liberali, Demokratiku u Riformista - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 11-11-1996 / 30-03-1999 : Suomen Keskusta (il-Finlandja)

Membri 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Biedja u l-Izvilupp Rurali
  • 16-01-1997 / 30-03-1999 : Kumitat dwar il-Biedja u l-Izvilupp Rurali

Sostitut 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Jeddijiet tan-Nisa.
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Latvja
  • 16-01-1997 / 30-03-1999 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali
  • 14-10-1997 / 30-03-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Latvja