Stéphane BUFFETAUT : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 20-07-1997 / 19-07-1999 : Grupp ta’ Indipendenti ghall-Ewropa tan-Nazzjonijiet - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 20-07-1997 / 19-07-1999 : Mouvement pour la France (Franza)

Membri 

  • 19-09-1997 / 14-05-1998 : Kumitat dwar il-Libertajiet Civili u l-Affarijiet Interni
  • 13-03-1998 / 19-07-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Malta
  • 14-05-1998 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Affarijiet Legali u l-Jeddijiet tac-Cittadini

Sostitut 

  • 19-09-1997 / 14-05-1998 : Kumitat dwar l-Affarijiet Legali u l-Jeddijiet tac-Cittadini
  • 19-09-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Impieg u Affarijiet Socjali
  • 22-10-1997 / 13-03-1998 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Malta
  • 22-10-1997 / 19-07-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Repubblika Slovakka
  • 14-05-1998 / 19-11-1998 : Kumitat dwar il-Libertajiet Civili u l-Affarijiet Interni