Henri de LASSUS SAINT GENIÈS : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 13-08-1997 / 19-07-1999 : Grupp ta’ l-Alleanza Demokratika Ewropea - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 13-08-1997 / 19-07-1999 : Parti radical socialiste (Franza)

Membri 

  • 19-09-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali

Sostitut 

  • 01-10-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Kunsill Legislattiv tal-Palestina
  • 01-10-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Kunsill Legislattiv tal-Palestina
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Kunsill Legislattiv tal-Palestina