Graham BOOTH : Is-sitt leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 20-07-2004 / 30-09-2008 : Grupp għall-Indipendenza/Demokrazija - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 20-07-2004 / 30-09-2008 : UK Independence Party (ir-Renju Unit)

Membri 

  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Kumitat għall-Iżvilupp Reġjonali
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Kumitat għall-Iżvilupp Reġjonali
  • 31-01-2007 / 30-09-2008 : Kumitat għall-Kummerċ Internazzjonali

Sostitut 

  • 23-10-2007 / 28-09-2008 : Kumitat għall-Affarijiet Kostituzzjonali

all-activities 

Proposta/i għal riżoluzzjoni 
Il-Membri jistgħu jressqu mozzjoni individwali fuq kwistjonijiet li jaqgħu fl-isfera ta' attività tal-UE. Dawn il-mozzjonijiet jingħaddu lill-kumitat responsabbli għall-konsiderazzjoni tiegħu. Artikolu 143

Mistoqsija/jiet parlamentari 
Il-mistoqsijiet għal tweġiba orali b'dibattitu jistgħu jitqiegħdu fuq il-Mejda minn kumitat, grupp politiku jew tal-lanqas 5 % tal-Membri li jagħmlu parti mill-Parlament. Id-destinatarji huma l-istituzzjonijiet l-oħra tal-UE. Il-Konferenza tal-Presidenti tiddeċiedi jekk u f'liema ordni l-mistoqsijiet jitqiegħdu fl-abbozz definittiv tal-aġenda ta' seduta plenarja. Artikolu 128 tar-Regoli ta' Proċedura

Lista tal-Membri preżenti 
Dan ir-reġistru tal-attendenza huwa estratt mill-Minuti tas-seduti plenarji tas-sitt leġiżlatura. L-informazzjoni li fih qed tingħata għal skopijiet ta' informazzjoni biss u tkopri l-mandat ta' Membru fil-Parlament Ewropew. Din id-data mhijiex ipproċessata u ma tinkludix korrezzjonijiet għal assenza ġustifikata minħabba mard, leave tal-maternità/paternità, xogħol awtorizzat tad-delegazzjonijiet parlamentari eċċ.