Doros CHRISTODOULIDIS : Il-ħames leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 17-04-2003 / 30-04-2004 : Grupp Konfederali tax-Xellug Magħqud Ewropew – Xellug Nordiku tal-Ħodor - Osservatur
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Grupp Konfederali tax-Xellug Magħqud Ewropew – Xellug Nordiku tal-Ħodor - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 17-04-2003 / 30-04-2004 : Anorthotiko Komma Ergazomenou Laou - Aristera - Nees Dinameis (Ċipru)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Anorthotiko Komma Ergazomenou Laou - Aristera - Nees Dinameis (Ċipru)

Membri 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Il-Kumitat għall-Affarijiet Barranin, id-Drittijiet Umani, il-Politika ta' Sigurtà Komuni u Difiża

Osservatur 

  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Il-Kumitat għall-Affarijiet Barranin, id-Drittijiet Umani, il-Politika ta' Sigurtà Komuni u Difiża