Marine LE PEN : Is-sitt leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 20-07-2004 / 14-01-2007 : Membri mhux affiljati
  • 15-01-2007 / 13-11-2007 : Grupp Identità, Tradizzjoni, Sovranità - Membru
  • 14-11-2007 / 13-07-2009 : Membri mhux affiljati

Partiti nazzjonali 

  • 20-07-2004 / 13-07-2009 : Front national (Franza)

Membri 

  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Kumitat għall-Kultura u l-Edukazzjoni
  • 15-09-2004 / 13-03-2007 : Delegazzjoni għar-relazzjonijiet ma’ l-Iżrael
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Kumitat għall-Kultura u l-Edukazzjoni
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Kumitat għal-Libertajiet Ċivili, il-Ġustizzja u l-Intern
  • 14-03-2007 / 13-07-2009 : Delegazzjoni għar-relazzjonijiet ma’ l-Iżrael

Sostitut 

  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Kumitat għas-Suq Intern u l-Ħarsien tal-Konsumatur
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Kumitat għas-Suq Intern u l-Ħarsien tal-Konsumatur
  • 15-03-2007 / 13-07-2009 : Delegazzjoni għar-relazzjonijiet ma’ l-Awstralja u New Zealand

all-activities 

Kontributi għal dibattiti plenarji 
Diskorsi magħmula matul is-sessjoni plenarja u dikjarazzjonijiet bil-miktub relatati mad-dibattiti fil-plenarja. Artikoli 204 u 171(11) tar-Regoli ta' Proċedura

Dikjarazzjonijiet bil-miktub (sas-16 ta' Jannar 2017) 
**Dan l-istrument m'għadux jeżisti sa mis-16 ta' Jannar 2017**. Dikjarazzjoni bil-miktub kienet inizjattiva dwar kwistjoni li taqa' fil-kompetenza tal-UE. Il-Membri setgħu jsiru kofirmatarji tul perjodu ta' tliet xhur.

Dikjarazzjoni bil-miktub on the rights of the disabled EN  
- P6_DCL(2004)0054 - Waqgħet  
Lydia SCHENARDI , Marine LE PEN  
Data tal-ftuħ : 01-12-2004
Data ta’ għeluq : 01-03-2005
Numru ta’ firmatarji : 29 - 01-03-2005
Dikjarazzjoni bil-miktub on the protection of children and family law EN  
- P6_DCL(2004)0052 - Waqgħet  
Lydia SCHENARDI , Marine LE PEN  
Data tal-ftuħ : 01-12-2004
Data ta’ għeluq : 01-03-2005
Numru ta’ firmatarji : 26 - 01-03-2005

Lista tal-Membri preżenti 
Dan ir-reġistru tal-attendenza huwa estratt mill-Minuti tas-seduti plenarji tas-sitt leġiżlatura. L-informazzjoni li fih qed tingħata għal skopijiet ta' informazzjoni biss u tkopri l-mandat ta' Membru fil-Parlament Ewropew. Din id-data mhijiex ipproċessata u ma tinkludix korrezzjonijiet għal assenza ġustifikata minħabba mard, leave tal-maternità/paternità, xogħol awtorizzat tad-delegazzjonijiet parlamentari eċċ.