Pietro LEZZI : L-ewwel leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 17-07-1979 / 08-03-1982 : Grupp Socjalista - Viċi President
  • 09-03-1982 / 23-07-1984 : Grupp Socjalista - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Partito socialista italiano (l-Italja)

Membri 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni