Mladen Petrov CHERVENYAKOV : Is-sitt leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 01-01-2007 / 05-06-2007 : Grupp Soċjalista fil-Parlament Ewropew - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 01-01-2007 / 05-06-2007 : Coalition for Bulgaria (il-Bulgarija)

Membri 

  • 18-01-2007 / 30-01-2007 : Kumitat għal-Libertajiet Ċivili, il-Ġustizzja u l-Intern
  • 31-01-2007 / 05-06-2007 : Kumitat għal-Libertajiet Ċivili, il-Ġustizzja u l-Intern
  • 15-03-2007 / 05-06-2007 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Kanada

Sostitut 

  • 31-01-2007 / 05-06-2007 : Kumitat għall-Affarijiet Legali
  • 15-03-2007 / 05-06-2007 : Delegazzjoni għall-Kumitat Parlamentari Konġunt UE-Kroazja

all-activities 

Proposta/i għal riżoluzzjoni 
Il-Membri jistgħu jressqu mozzjoni individwali fuq kwistjonijiet li jaqgħu fl-isfera ta' attività tal-UE. Dawn il-mozzjonijiet jingħaddu lill-kumitat responsabbli għall-konsiderazzjoni tiegħu. Artikolu 143

Lista tal-Membri preżenti 
Dan ir-reġistru tal-attendenza huwa estratt mill-Minuti tas-seduti plenarji tas-sitt leġiżlatura. L-informazzjoni li fih qed tingħata għal skopijiet ta' informazzjoni biss u tkopri l-mandat ta' Membru fil-Parlament Ewropew. Din id-data mhijiex ipproċessata u ma tinkludix korrezzjonijiet għal assenza ġustifikata minħabba mard, leave tal-maternità/paternità, xogħol awtorizzat tad-delegazzjonijiet parlamentari eċċ.