Jürgen ZIMMERLING : Is-sitt leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 06-07-2005 / 08-10-2005 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Demokristjani) u Demokratiċi Ewropej - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 06-07-2005 / 08-10-2005 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (il-Ġermanja)

Membri 

  • 05-09-2005 / 08-10-2005 : Kumitat għall-Iżvilupp
  • 05-09-2005 / 08-10-2005 : Delegazzjoni għar-relazzjonijiet mal-pajjiżi tal-Golf inkluż il-Jemen

Sostitut 

  • 07-07-2005 / 08-10-2005 : Kumitat għall-Affarijiet Ekonomiċi u Monetarji
  • 07-07-2005 / 08-10-2005 : Sottokumitat għad-Drittijiet tal- Bniedem
  • 07-07-2005 / 08-10-2005 : Delegazzjoni għall-Assemblea Parlamentari Konġunta ACP-UE

all-activities 

Kontributi għal dibattiti plenarji 
Diskorsi magħmula matul is-sessjoni plenarja u dikjarazzjonijiet bil-miktub relatati mad-dibattiti fil-plenarja. Artikoli 204 u 171(11) tar-Regoli ta' Proċedura

Lista tal-Membri preżenti 
Dan ir-reġistru tal-attendenza huwa estratt mill-Minuti tas-seduti plenarji tas-sitt leġiżlatura. L-informazzjoni li fih qed tingħata għal skopijiet ta' informazzjoni biss u tkopri l-mandat ta' Membru fil-Parlament Ewropew. Din id-data mhijiex ipproċessata u ma tinkludix korrezzjonijiet għal assenza ġustifikata minħabba mard, leave tal-maternità/paternità, xogħol awtorizzat tad-delegazzjonijiet parlamentari eċċ.