Massimo CACCIARI : Il-ħames leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 20-07-1999 / 26-05-2000 : Grupp tal-Partit Liberali, Demokratiku u Riformista - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 20-07-1999 / 26-05-2000 : I Democratici (l-Italja)

Membri 

  • 21-07-1999 / 26-05-2000 : Kumitat dwar l-Impieg u Affarijiet Socjali
  • 29-09-1999 / 26-05-2000 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Slovenja

Sostitut 

  • 21-07-1999 / 26-05-2000 : Kumitat dwar Industrija, Kummerc Barrani, Ricerka u Energija

all-activities 

Kontributi għal dibattiti plenarji 
Diskorsi magħmula matul is-sessjoni plenarja u dikjarazzjonijiet bil-miktub relatati mad-dibattiti fil-plenarja. Artikoli 204 u 171(11) tar-Regoli ta' Proċedura