Peter BOSSU : Il-ħames leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 20-07-1999 / 31-12-1999 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 20-07-1999 / 31-12-1999 : Socialistische Partij (il-Belġju)

Membri 

  • 21-07-1999 / 31-12-1999 : Kumitat dwar Kultura, Zghazagh, Edukazzjoni, l-Mezzi u Sport
  • 06-10-1999 / 11-11-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Repubblika Ceka
  • 11-11-1999 / 31-12-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Slovenja

Sostitut 

  • 22-07-1999 / 31-12-1999 : Kumitat dwar l-Ambjent, is-Sahha Pubblika u l-Politika tal-Konsumatur
  • 16-12-1999 / 31-12-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Repubblika Ceka